Başvuru FormuTarifeye ek, faturaya ek taksitli telefon başvurusu

Faturaya ek, Tarifeye ek Cihaz Başvurusu

Türk Telekom Mobil, (Avea), TTNET, Ev telefonu, Turkcell, Vodafone hattınız üzerine veya yeni hat ile cep telefonu veya akıllı cihaz başvurusu yapabilirsiniz. Cihaz teslimatımız aynı gün teslimi İSTANBUL için geçerlidir. Diğer İllerde hizmetlerde gecikmeler yaşanabilir.

Önemli: Cihaz veya Cep telefonu başvurularında Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu aynı gün sevkiyatlarımız mevcuttur.

Başvuru Şartları

  1. Telefon almak isteyen müşterilerin Turkcell, Vodafone, Avea, TTNET ve Türk Telekom ev interneti üzerine faturaya ek taksit, tarifeye ek taksit olarak hizmet verilir.
  2. Yeni hat başvurusu telefon almak istenildiğinde PUAN SORGULAMA yapılarak cihaz teslimatı yapılır.
  3. Mevcut abonelerin fatura ödeme düzenine ayrıca bakılacaktır.
  4. Başvuru yapan abonenin sözleşmeleri ve cihazı adresine teslim edilir.
  5. 18 yaşıdan küçükler ve hat sahibi olmayanlara cihaz teslimi yapılmaz.
  6. Cihaz teslimide abonenin kimlik fotokopisi alınarak taksitli ve sözleşme formları imzalatılarak 1 nüshası aboneye bırakılır.
  7. Cihazın garantisi kutu içerisinde fatura ile birlikte teslim edilir.
  8. Ücretlendirmeler paket+cihaz bedeli olarak faturaya yansıtılır. Ek bir ücret uygulanmaz.

Cayma Hakkı ve Cayma Süresi

Abone cihaz veya telefonu aldıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanabilir. Bü süreçte cihazın kutusu ve aparatları tam olmalı, sim kart kullanılmamış olmalı, internete bağlantı ve program yüklenmemiş, cihaz hasar görmemiş olmalıdır.