Türk Telekom Samsung S9 ön talep ve Galaxy S9+ Plus ön sipariş formu

Not: Samsung S9 ve Galaxy S9+ Plus modeli için Avea faturalı hattınıza, Ttnet ev internet hattınıza ve sabit telefon hattınıza ön talep formunu aşağıdan doldurarak sipariş verebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN

Ön sipariş FormuBaşvuru formu ön sipariştir. Samsung Galaxy S9 ve S9+ Cihazlar Türk telekom stoklarına girildiği gün Türk Telekom bayii tarafından aracaksınız. Stoklara dahil olmadan aranmayacaksınız. Hızlı sevkiyat ve teslimatlar sadece İSTANBUL ilçelerde geçerlidir. Diğer illerdeki ön sipariş ve talepler için Türk Telekom Bayii aracılığı ile hizmet verilir. turktelekom.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 1 444 Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tarifeye ek, Faturaya ek taksitlendirme şartları

Avea Samsung S9 ve Galaxy S9+ tarifeye ek taksit

Samsung S9 ve Galaxy S9+ Avea faturalı hat üzerine taksitle alabilir, Turkcell, Vodafone, Bimcell, Pttcell, Teknosacell geçişlerde (Numara Taşıma) KKB Puan sorgulama ile alabilirsiniz.

TTNET Samsung S9 ve Galaxy S9+ tarifeye ek taksit

Yeni internet başvurularında KKB Puan ile alınabilir, mevcut abonelerin fatura ödeme düzenlerine göre verilmektedir. Turkcell Superonline, Vodafone Supernet, Millenicom, D-Smart, Digiturk, TurkNet ISS operatörlerinden geçiş hat taşımalarda KKB Puana göre tarifeye ek taksitlendirme yapılır.

Ev telefonu üzerine Samsung S9 ve Galaxy S9+ tarifeye ek taksit

Evde sabit telefon hattı kullanan aboneler başvuru yapabilir. Yeni aboneliklerde Puan sorgulama yapılarak cihaz teslimi yapılmaktadır.

Teslimat bölgeleri

Samsung Galaxy S9 ve S9+ hızlı cihaz-telefon teslimleri sadece Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bölgeleri için geçerlidir.