Turkcell Samsung S9 ön talep ve Galaxy S9+ Plus ön sipariş formu

Not: Samsung S9 ve Galaxy S9+ Plus modeli için Turkcell faturalı hattınıza, faturasızdan faturalıya geçişlerde ve numara taşımalar için ön talep formunu aşağıdan doldurarak sipariş verebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ ÖN BAŞVURU FORMUNU DOLDURUN

Ön sipariş FormuBaşvuru formu Turkcell ön sipariştir. Samsung Galaxy S9 ve S9+ Cihazlar Turkcell stoklarına girildiği gün Turkcell Bayii tarafından aracaksınız. Stoklara dahil olmadan aranmayacaksınız. Hızlı sevkiyat ve teslimatlar sadece İSTANBUL ilçelerde geçerlidir. Diğer illerdeki ön sipariş ve talepler için Turkcell cep merkezlerine yönlendirme yapılmaktadır. turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 0532 532 00 00 Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tarifeye ek, Faturaya ek taksitlendirme şartları

Turkcell Samsung S9 ve Galaxy S9+ tarifeye ek taksit

Samsung S9 ve Galaxy S9+ Turkcell faturalı hat üzerine taksitle alabilir, Türk Telekom Mobil (Avea), Vodafone, Bimcell, Pttcell, Teknosacell geçişlerde (Numara Taşıma) KKB Puan sorgulama ile alabilirsiniz.

Turkcell Samsung S9 ve Galaxy S9+ tarifeye ek taksit

Yeni faturalı başvurularında KKB Puan ile alınabilir, mevcut abonelerin fatura ödeme düzenlerine göre verilmektedir. Turkcell KKB Puan sorlulama ile Turkcell Finansman AŞ’nin Financell faturalandırma ve ücretlendirmelerine göre tarifeye ek taksitlendirme yapılır.

Teslimatlar veya diğer nedenlerden dolayı tarifeniz ve paketinizdeki tutar üzerine seçeğiniz 12 Ay taksit, 24 Ay taksit, 36 Ay taksit olacak şekilde belirtilen taksit tutarları eklenmektedir.

Teslimat bölgeleri

Samsung Galaxy S9 ve S9+ hızlı telefon teslimleri sadece Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu bölgeleri için geçerlidir.