Faturalı ve faturasız hatlar için tarife ve paket değişimi

Türk Telekom Mobil (Avea), Turkcell, Vodafone, Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi faturasız ve faturalı hat kullanan aboneler için tarife, paket ve kampanyalarda değişiklik yapma, mevcut paketi değiştirerek başka kampanyalardan yararlanmak için aşağıdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Tarife ve paket değişikliği formuTarife ve paket değiştirme

Abone mevcut kampanyalara dahilse ve bu tarife üzerine eklenen paketten taahhütlü olarak yararlanıyorsa cayma bedeli adı altında taahhüt bozma cezası öder. Burada ödeyeceği tutar aldığı indirimlerin kullanıldığı ay ile çarpılması ile hesaplanır.

Örneğin;

49 TL olan faturalı bir hattın 39 TL olarak 8 ay kullanılması durumunda 8*10TL=80 TL cayma bedeli çıkar. Faturasız hatlar için geçerli değildir.

Tarife veya paket nasıl değiştirilir?

  1. Mevcut operatörün müşteri hizmetleri aranarak
  2. Kısa SMS (Mesaj) atılarak
  3. Online işlem merkezine giriş yaparak
  4. Cep merkezleri üzerinden tarife ve paket değişimi yapılabilir.

Tarife ve paket ayrımını şu şekilde yapabiliriz;

Tarife: Mevcut hattın paket yüklenebilmesi için tarife seçmesi gerekmektedir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil (Avea) hatlarda geçerlidir. Bu tarifelerin çok değişken olmasının nedeni ise birçok bireye, kurum ve kuruluşlara, kişiye özel ve çalışanlara uygulanmasından kaynaklanmaktadır. Bir paket seçimi için öncelikle tarife tanımlanmalı ardından paket seçimi yapılmalıdır.

Paket: Kullanıcının ihtiyacını karşılayan özelliklerdeki internet, SMS ve dakikalardan oluşan kampanyalarla sunulur. Seçilen tarife içerisindeki paketler müşteri tarafından belirlenir.

Not: Tarifeler aynı ay içerisinde 1 sefer değiştirilebilir. Memnun kalmayan abone tarife veya paketin değiştirildiği ayı doldurmalıdır. Süresi 30 gündür.

BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

SİZE YARDIMCI OLALIM!

*Çok Daha Uygun Fiyata En İyi Tarifeyi Sunabiliriz.

*Formu Doldurun Yardımcı olalım.EN İYİ TARİFE HANGİSİ
TIKLAYIN ÖĞRENİN