2018 Faturalı ve Faturasız Hat 2018

Numara Taşıma Şartları ve Koşulları

Numara Taşıma İşlemleri Faturalı hat numara taşıma ve Faturasız hat numara taşıma işlemleri ücretsiz olarak yapılan bir işlemdir. Hattı kullanan abone aşağıdaki kriterleri yerine getiriyorsa sınırsız numara değişimi yapabilir. Numara taşıma için gerekli şartlar Hattın aktif durumda olması Hat sahibinin kendisi olması 18 yaşından büyük olmak Numara taşıma yapılacak operatörde kara listede olmamak Yukarıdaki şartları… devamını oku »

Türk Telekom Mobil (Avea) Faturasız Bedava Konuşma

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Türk telekom Mobil faturasız Avea kullanan aboneler eğer dilerlerse 180 dakika yani 3 saat 1 ay kullanabilecekleri bedava dakika her yöne paketini ücretsiz kullanabilirler. Bedava dakika hediyesi alabilmek için faturasız hattınıza TL yüklemenizi gerektiren bir işlem paylaşımı yapacağız. Bedava dakika nasıl yapılır? Bu yöntem Türk Telekom bedava dakika hilesi… devamını oku »

Türk Telekom Numara Değiştirme ve Numara Seçme

Türk Telekom Mobil (Avea) Numara Değiştirme Avea faturalı veya faturasız hat kullanan aboneler numaralarını online olarak internet üzerinden değiştirebilirler. Aşağıda numara değiştirme “numara değişikliği” nasıl yapılır detaylı olarak paylaşacağız. Numara Değişikliği Aşağıda bağlantısını vereceğimiz online servis üzerinden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan Türk Telekom… devamını oku »

Avea faturasız ek internet, Avea faturasız ek internet paketi

Türk Telekom faturasız hatlar için (Avea) Ek internet paketleri Türk Telekom Mobil faturasız hat kullanan abonelerin faydalanabilecekleri faturalarına ek internet paketleri. Bu paketler Avea faturasız hat kullanan aboneler için geçerli paketlerdir. Günlük, haftalık ve aylık olarak pakete ek internet olarak kullanılabilir. Avea faturasız ek internet, Avea faturasız ek internet paketi Aşağıda sunulan ek internet paketleri… devamını oku »

Faturasız hat almak için gerekli belgeler

Faturasız hat başvuru formu İnternet üzerinden online olarak faturasız hat başvurusu yapabilirsiniz. Faturasız hat almak için gerekli belgeler ve gerekli olan şartlar aşağıda belirtilmiştir.Faturasız hat siparişlerinde simkart ve sözleşme teslim esnasında hat ücreti peşin alınmaktadır. En ucuz faturasız hat tarifesi ise 4GB internet ile 40 TL hediye olan pakettir. Bu paket 60 TL (60 TL tarife+yeni… devamını oku »

Teknosacell Faturalı Hat Başvuru

Teknosacell Hat Başvuru Bireysel olarak Teknosa GSM hatlarından faturalı hat başvuru için işlem yapabilirsiniz. Konunun hemen başında belirtmekte fayda var; Sitemiz üzerinden sadece Turkcell, Vodafone, D-Smartcell ve Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusu yapılmaktadır. Teknosa faturalı hat başvurusu yapılmaz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz…. devamını oku »

Pttcell Faturalı Hat Başvuru, Pttcell hat alma şartları ve belgeler

Pttcell Hat Başvuru Bireysel olarak Pttcell GSM hatlarından faturalı hat başvuru ve faturasız hat için işlem yapabilirsiniz. Konunun hemen başında belirtmekte fayda var; Sitemiz üzerinden sadece Turkcell, Vodafone, D-Smartcell ve Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusu yapılmaktadır. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell faturalı… devamını oku »

Avea Faturalı Hat Başvuru

Türk Telekom Mobil (Avea) Faturalı Online Başvuru Bireysel ve kurumsal Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Türk Telekom faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru… devamını oku »

Turkcell Faturalı Hat Başvuru

Turkcell Faturalı Online Başvuru Bireysel ve kurumsal Turkcell faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile Turkcell hızlı faturalı hat… devamını oku »

D-Smart Faturalı Hat Başvuru, D-Smartcell faturalı hat başvurusu

D-Smart Gsm hattı  Cep telefonu operatörleri arasında D-Smart girmek üzere. Henüz kesinlik kazanmamış ancak kısa bir süre sonra cep telefonu hatlarımızı faturalı D-Smart hattı ve faturasız hat olarak dakika paketleri, SMS paketleri, internet paketleri ile çok yakında tanışacağız. D-Smartcell Hangi GSM operatörü üzerinden hizmet verecek diye merak ediyorsanız yüksek olasılıkla hizme Türk Telekom Mobil şebekeleri… devamını oku »

Sidebar