BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Avea Faturalı Hat Başvuru

Türk Telekom Mobil (Avea) Faturalı Online Başvuru

Bireysel ve kurumsal Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Türk Telekom faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Başvuru Yapmak için Tıklayın

Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile Türk Telekom Mobil (Avea) hızlı faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer başvuru yöntemleri

Türk Telekom Mobil tarafından sunulan diğer ürün ve hizmetler için Sesli Yanıt 9333 veya 444 1 444 telefon numarası ya da Türk Telekom Cep Merkezleri (Grup Şirketleri) üzerinden veya “turktelekom.com.tr” websitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ayrıca şu başvurular yapılabilmektedir;

  • Avea Numara taşıma
  • Avea Yeni faturalı hat başvurusu
  • Avea Faturasızdan faturalıya geçiş

gibi faturalı hat ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, D-Smartcell gibi faturalı vey faturasız hatlardan Türk Telekom faturalı hatta geçiş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru aşamaları şu şekilde gerçekleşir;

  1. Başvurunuzdan sonra irtibat telefon numaranıza Müşteri Hizmetleri tarafından dönüş sağlanır.
  2. Gerekli kişisel bilgi teyidinin ardından kampanyalar, paketler ve tarifeler hakkında bilgi sunulur.
  3. Kabul eden abonenin adres bilgisi alınarak sözleşme formu gönderilerek imzalanması ve kimlik fotokopisinin alınması sağlanır.
  4. Evraklar alındıktan sonra aktivasyon için sistemelere işlenerek aktif olması beklenir.
  5. Yeni hat başvuruları 1-2 gün içerisinde gerçekleşirken, başka operatörlerden Numara Taşıma yapan abonelerin Churn süresi 3-4 gün kadar sürebilir.

Not: Yukarıdaki Faturalı, Selfy, Prime, Esnaf, Öğrenci, Standart faturalı hat işlemleriniz için gerekli olan teslimatlarda kargo/kurye maliyetleri ücretsizdir. Aboneden/Müşteriden herhangi bir ücret alınmaz.

Başvuru aşamanızdan sonra tarafınıza dönüş sağlanarak tarifeler, paketler ve kampanyalar ile sözleşme şartları hakkında bilgiler sunularak onayınız olduğu takdirde tercihinize göre hazırlanan paket ve sözleşmeler adresinize yönlendirilecektir. Yeni abonelik başvurularında simkartınızda yine aynı yetkili personel tarafından adresinize teslim edilmektedir.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar