BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Faturasızdan faturalıya geçiş Vodafone

Vodafone faturalıya geçiş

Hattımı faturalıya nasıl dönüştürebilirim? Vodafone’a faturasızdan faturalıya geçiş, başka operatörlerin faturalı hatlarından veya faturasız hatlarından geçiş yapabilirsiniz. Adına kayıtlı faturalı veya faturasız hattı olan aboneler sadece kimlik fotokopisi ile geçiş işlemini tamamlayabilir.

Vodafone faturalıya geçiş formu

Bimcell, Turkcell, Vodafone faturasız, Teknosacell, Türk Telekom Mobil ve Pttcell’den Vodafone geçiş için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Faturalıya geçiş için tıklayın

Faturasızdan faturalıya geçiş Vodafone

Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş işlem aşamalarının en kolay olanıdır. Aboneye yeni bir SIM kart gerekmediğinden kendi içinde geçiş olacağından işlem daha hızlı yapılır.

Talep edilecek belgeler ve evraklar ise;

  1. Abonenin kimlik fotokopisi
  2. Abonelik sözleşmesi (Faturalı)

Kimlik fotokopisini abone temin ederek abonelik sözleşmesi Vodafone tarafından imzalanmak üzere gönderilir.

Diğer operatörlerden geçiş

Bimcell, Turkcell, Vodafone faturasız, Teknosacell, Türk Telekom Mobil ve Pttcell’den geçmek isteyen faturalı veya faturasız müşterilerin açılışları yeni başvuru ve Vodafone faturasızdan faturalıya geçişler kadar hızlı yapılamaz. Hattın Churn (Numara Taşıma) işlem sürecine girmesi gerekecektir. Başvuru alındıktan sonra eski operatörden geçiş için işlem yapılır. Ortalama geçiş süresi (Numara Taşıma) 3-4 güne tamamlanmış olur.

Kendi içinde “Faturasızdan faturalıya geçiş” işlem süreleri ise 24-48 saat içerisinde tamamlanmış olur. Sözleşmenin size ulaştırılma hızına göre hattın aktivasyonu hız kazanır.

Yukarıdaki başvuru butonu ile;

  • Numara Taşıma
  • Faturasızdan faturalıya geçiş
  • Yeni faturalı hat başvurusu

gibi tüm işlemlerinizi hızlı şekilde hiçbir ücret ödemeye gerek kalmadan yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş sağlanır.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan 9 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar