Genel

Numara Taşıma Şartları ve Koşulları

Numara Taşıma İşlemleri Faturalı hat numara taşıma ve Faturasız hat numara taşıma işlemleri ücretsiz olarak yapılan bir işlemdir. Hattı kullanan abone aşağıdaki kriterleri yerine getiriyorsa sınırsız numara değişimi yapabilir. Numara taşıma için gerekli şartlar Hattın aktif durumda olması Hat sahibinin kendisi olması 18 yaşından büyük olmak Numara taşıma yapılacak operatörde kara listede olmamak Yukarıdaki şartları… devamını oku »

Faturasız hat almak için gerekli belgeler

Faturasız hat başvuru formu İnternet üzerinden online olarak faturasız hat başvurusu yapabilirsiniz. Faturasız hat almak için gerekli belgeler ve gerekli olan şartlar aşağıda belirtilmiştir.Faturasız hat siparişlerinde simkart ve sözleşme teslim esnasında hat ücreti peşin alınmaktadır. En ucuz faturasız hat tarifesi ise 4GB internet ile 40 TL hediye olan pakettir. Bu paket 60 TL (60 TL tarife+yeni… devamını oku »

Teknosacell Faturalı Hat Başvuru

Teknosacell Hat Başvuru Bireysel olarak Teknosa GSM hatlarından faturalı hat başvuru için işlem yapabilirsiniz. Konunun hemen başında belirtmekte fayda var; Sitemiz üzerinden sadece Turkcell, Vodafone, D-Smartcell ve Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusu yapılmaktadır. Teknosa faturalı hat başvurusu yapılmaz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz…. devamını oku »

Pttcell Faturalı Hat Başvuru, Pttcell hat alma şartları ve belgeler

Pttcell Hat Başvuru Bireysel olarak Pttcell GSM hatlarından faturalı hat başvuru ve faturasız hat için işlem yapabilirsiniz. Konunun hemen başında belirtmekte fayda var; Sitemiz üzerinden sadece Turkcell, Vodafone, D-Smartcell ve Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusu yapılmaktadır. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Pttcell faturalı… devamını oku »

Avea Faturalı Hat Başvuru

Türk Telekom Mobil (Avea) Faturalı Online Başvuru Bireysel ve kurumsal Türk Telekom (Avea) faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Türk Telekom faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru… devamını oku »

Turkcell Faturalı Hat Başvuru

Turkcell Faturalı Online Başvuru Bireysel ve kurumsal Turkcell faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile Turkcell hızlı faturalı hat… devamını oku »

D-Smart Faturalı Hat Başvuru, D-Smartcell faturalı hat başvurusu

D-Smart Gsm hattı  Cep telefonu operatörleri arasında D-Smart girmek üzere. Henüz kesinlik kazanmamış ancak kısa bir süre sonra cep telefonu hatlarımızı faturalı D-Smart hattı ve faturasız hat olarak dakika paketleri, SMS paketleri, internet paketleri ile çok yakında tanışacağız. D-Smartcell Hangi GSM operatörü üzerinden hizmet verecek diye merak ediyorsanız yüksek olasılıkla hizme Türk Telekom Mobil şebekeleri… devamını oku »

Türk telekom sms internete çevirme

SMS paketlerini internet yapmak  Kısa mesaj yoluyla kullanmadığınız SMS paketlerinizi internet yapabilirsiniz. Aşağıda kısa mesajı nası yapacağınız belirtilmiştir. Türk Telekom faturalı veya faturasız (Avea) hattı kullanan aboneler dönüşüm kampanyasına katılabilir. Sms leri internete çevirme formu Aşağıda faturasız ve faturalı hatlar için SMS’lerin nasıl internet yapılacağı konusunda yapılması gerekenleri anlattık! (Selfy, Prime). Kampanyaya katılım için önce DONUSTUR… devamını oku »

Faturasız hattı faturalıya taşıma, faturasız hattı faturalı yapma

Faturasız hattı faturalıya taşıma ve faturalıya geçiş Faturasız hattı faturalıya çevirme Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, (Avea, selfy, prime), Bimcell, Pttcell, Teknosacell GSM hatları ile yapılabilir işlemdir. Hattı faturalıya taşıma işlemi aynı firma içerisinde yapılırsa tarife ve paket değişimine, başka operatöre taşıma yaparak geçiş yapılırsa “Numara Taşıma” Churn işlemi denir. Faturasız hattı faturalıya çevirme Turkcell, Türk… devamını oku »

Numara taşıma, Numara taşıma nedir, Numara taşıma nasıl yapılır?

Numara taşıma – Operatör değiştirme Numara taşıma; faturalı veya faturasız GSM hattının telefon numarası değiştirilerek veya telefon numarası değişmeden bulunduğu operatörden alınıp bir başka operatörün faturalı veya faturasız hattına geçiş yapmaya “Numara Taşıma” denir. Aynı zamanda bu işleme “Churn” denir. Churn: Operatör değiştirme olarak isimlendirilir. Aynı zamanda operatörler arasında geçiş işlemine Churn denir. Numara değiştirme,… devamını oku »

Sidebar