Vodafone Mobil

Vodafone tarafından sunulan hizmetlerden faturalı hatlar için genel bilgi kategorisidir. Red tarifeleri, Soysal, İletişim, Müzik, Video Pass paketleri, faturalı hat tarifeleri, paketleri SMS, dakika ve internet kampanyaları ile Vodafone geçiş, numara taşıma ve yeni faturalı hat başvuruları ile mevcut abonelerin hatları üzerinde yapacakları işlem bilgileri bulunur.

Vodafone yeni hat, Vodafone yeni hat nasıl alınır?

Vodafone yeni hat, Vodafone faturalı yeni başvuru Vodafone yeni hat almak isteyen aboneler eğer kara listede bulunmuyorsa faturalı hat almak için aşağıdan başvuru yapabilir. Kara liste: Vodafone kara liste demek; önceden kalma hukuka düşen ve ödenmeyen borçlu abone anlamına gelir. Turkcell, Avea, Türk Telekom, Bimcell, Pttcell, Teknosacell gibi hat kullanan aboneler kara listedeyse Vodafone yeni… devamını oku »

Vodafone faturalı paketler, Vodafone faturalı tarifeler, Vodafone faturalı tarifeleri

Vodafone tarifeler, faturalı faturasız tarifeler 2018 Vodafone faturalı ve faturasız tarifeler için aşağıdaki bağlantı sizi tüm tarife ekranlarına götürecektir. Faturasız hat kullanan Vodafone aboneleri “Faturasız’dan faturalıya geçiş” formumuz üzerinden başvuru yaparak sadece kimlik fotokopisi ile faturalı hatta geçerek 2018 tarifelerden yararlanabilir. Vodafone tarifeler için dakika, sms ve internet tariflerine aşağıdaki bağlantı adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Tüm… devamını oku »

Vodafone’dan Turkcell Müşteri Hizmetleri nasıl aranır?

Vodafone’dan Turkcell Müşteri Hizmetlerini arama Vodafone faturalı hatlar veya faturasız hatlar üzerinden Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için kısa kod olan “532” tuşlanarak sesli arama kullanılamaz. Tıpkı şehir dışı şehirler arası numara çevirir gibi başına “0” koyarak aşağıdaki numarayı çevirmelisiniz. Vodafone’dan Turkcell Müşteri Hizmetleri nasıl aranır? Aşağıdaki şekilde Vodafone hattı kullanan aboneler arama yapmalıdır. Turkcell iletişim: 0532… devamını oku »

Vodafone faturalı tarifeler, Vodafone tarifeler değiştirme 2018

Vodafone tarifeler, paketler ve kampanyalar 2018 Vodafone faturalı tarifeler ve pakerlerden yararlanmak için bir başka operatörden geçiş yapabilir, mevcut tarifenizi değiştirebilir ya da yeni bir Vodafone faturalı hat alarak 2018 yılında bol internet ve dakika olan paketlerden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Vodafone’nun tüm tarife ve paketlerine ulaşabilirsiniz. Tüm 2018 faturalı paketler için tıklayın → Vodafone… devamını oku »

Vodafone faturalı hat alma şartları, Vodafone faturalı hat için gerekli belgeler

Vodafone faturalı hat alma şartları ve koşulları Vodafone faturalı hat almak için 18 yaş üzerindekiler ve 18 yaş altındakiler gerekli belgeleri temin etmek koşuluyla faturalı hat alabilir. Faturalı hat almak için gerekli belgeler tüm GSM operatörlerinde aynı evraklarla yapılır. 18 Yaş altındakilerde ise “muvafakatname” formu ile aşağıda belirtilen evraklarlar faturalı hat alınabilir. Not: Sitemiz üzerinden… devamını oku »

Faturasızdan faturalıya geçiş Vodafone

Vodafone faturalıya geçiş Hattımı faturalıya nasıl dönüştürebilirim? Vodafone’a faturasızdan faturalıya geçiş, başka operatörlerin faturalı hatlarından veya faturasız hatlarından geçiş yapabilirsiniz. Adına kayıtlı faturalı veya faturasız hattı olan aboneler sadece kimlik fotokopisi ile geçiş işlemini tamamlayabilir. Vodafone faturalıya geçiş formu Bimcell, Turkcell, Vodafone faturasız, Teknosacell, Türk Telekom Mobil ve Pttcell’den Vodafone geçiş için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz…. devamını oku »

Vodafone Faturalı Hat Başvuru

Vodafone Faturalı Online Başvuru Vodafone faturalı hat almak isteyen abonelerin Red, Pass, Esnaf, Business, Öğrenci, Standart taahhütlü veya taahhütsüz faturalı hat başvurusu işlemlerinin gerçekleştiği online platformdur. Başvuru Yapmak için Tıklayın → Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile Vodafone hızlı faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer başvuru yöntemleri Vodafone tarafından sunulan diğer ürün ve hizmetler için Sesli… devamını oku »

Sidebar