BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Numara Taşıma Şartları ve Koşulları

Numara Taşıma İşlemleri

Faturalı hat numara taşıma ve Faturasız hat numara taşıma işlemleri ücretsiz olarak yapılan bir işlemdir. Hattı kullanan abone aşağıdaki kriterleri yerine getiriyorsa sınırsız numara değişimi yapabilir.

Numara taşıma için gerekli şartlar

 1. Hattın aktif durumda olması
 2. Hat sahibinin kendisi olması
 3. 18 yaşından büyük olmak
 4. Numara taşıma yapılacak operatörde kara listede olmamak

Yukarıdaki şartları yerine getiren her abone faturalıdan faturasıza, faturasızdan faturalıya hat taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Numara taşıma için gerekli belgeler

Abonenin numara taşıması için tıpkı yeni abonelik açılışlarında olduğu gibi abonelik sözleşmesi ve numara taşıma formu doldurması ve hat sahibinin imzalayarak kimlik fotokopisini teslim etmesi şarttır.

Numara taşıma ücreti

Numara taşıma ücretsiz bir işlemdir. Eğer abone numara taşıma esnasında yeni bir numara almak isterse bu sefer yeni hat ücreti veya faturalılar için vergilendirmeyi taksitle ödemek zorundadır. Numara taşıma işlemi yeni bir numara alınarakta yapılabilen bir işlemdir.

Numara taşıma süresi

Geçiş süresi tamamen sözleşme imzalanarak kimlik fotokopisinin teslim süreleri ile alakalıdır. Abone sözleşmesini imzaladıktan sonraki 24 saat içerisinde hattın taşınması tamamlanmış olur.

Borçlu numara taşıma

Eğer abone faturalı hat kullanıyorsa hat borcundan kapalı olmamalıdır. Borçlu olan hat taşınamaz önce faturaların ödenmesi gerekecektir. Hat aktif durumda ama fatura oluşmussa numara taşıma yapılabilir.

Faturasız hatta borcu olan veya içinde bakiyesi olan hatların taşınması durumunda bakiyeler sıfırlanır.

Numara taşıma kampanyaları

Yeni hat kampanyaları ile numara taşıma kampanyaları aynıdır. Sitemiz üzerinden paketler ve tarifeleri inceleyebilirsiniz.

Numara taşıma başvurusu

Sitemiz üzerindeki başvuru butonları yardımı ile hattınızı taşımak için talebinizi iletebilirsiniz.

Numara taşıma hangi firmalar arasında yapılır?

 1. Türk Telekom Mobil (Avea)
 2. Turkcell
 3. Vodafone
 4. Bimcell
 5. Pttcell
 6. Teknosacell
 7. D-Smartcell
BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar