BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Türk Telekom Mobil (Avea) Faturasız Bedava Konuşma

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk telekom Mobil faturasız Avea kullanan aboneler eğer dilerlerse 180 dakika yani 3 saat 1 ay kullanabilecekleri bedava dakika her yöne paketini ücretsiz kullanabilirler. Bedava dakika hediyesi alabilmek için faturasız hattınıza TL yüklemenizi gerektiren bir işlem paylaşımı yapacağız.

Bedava dakika nasıl yapılır?

Bu yöntem Türk Telekom bedava dakika hilesi değildir. Standart olarak bir uygulamadır. Fakat çoğu kişi yöntemi düşünmediğinden kullanmamaktadır. Eğer 180 dakika beni 1 ay idare etsin diyorsanız aşağıdaki yöntemleri tercih edip bedava her yöne dakika alabilirsiniz.

Şunları yapın;

  • Tarifenizi katlayan tarifeye alın.
  • 35 TL yükleme yapın.
  • 180 TL anında dakika gelecektir.

Burada 35 TL yüklüyoruz hani bedava dakika diyebilirsiniz ama size hediye edilen dakikayı kullanın tarifenizden TL harcamayın. Kullanmayacağınız için paketinizdeki TL olduğu gibi kalacaktır. Ay bitiminde yüklü bakiyenizle size uygun bir tarifeye geçerek içerideki TL’nizi kullanabilirsiniz.

Not: 1 ay geçmeden tarife değişikliği yapamazsınız Dakikanız bitse bile 1 ayın dolmasını beklemek durumundasınız. Yukarıdaki TL yükleme miktarınız yükseldikçe hediye Dakika miktarıda artmaktadır.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar