BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Türk Telekom Numara Değiştirme ve Numara Seçme

Türk Telekom Mobil (Avea) Numara Değiştirme

Avea faturalı veya faturasız hat kullanan aboneler numaralarını online olarak internet üzerinden değiştirebilirler. Aşağıda numara değiştirme “numara değişikliği” nasıl yapılır detaylı olarak paylaşacağız.

Numara Değişikliği

Aşağıda bağlantısını vereceğimiz online servis üzerinden hattınızın numara değişikliği işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Numara değişikliği talebiniz doğrultusunda yeni bir sim kart almaya gerek kalmadan Türk Telekom beklenen yeni bir numaranın mevcut simkartınıza tanımlanması ile gerçekleştirilmektedir. Numara değişiklik ücreti 20 TL olup hattınızda işlemi gerçekleştirebilmek için en az 20 TL olması gerekmektedir. Otomatik yükleme talimatınız var ise yeni numaranız için güncelleme yapmayı unutmayınız.

* Size sunulan numaralardan seçilmemesi durumunda, otomatik olarak seçilen bir numara tanımlanacaktır.

Nasıl yapılır?

turktelekom.com.tr adresine giriş yapın ve aşağıdaki adımları takip edin.

Sağ üstteki online işlemler menüsüne tıklayın ve açılan pencerede Mobil sekmesine tıklayın
Açılan penceredeki telefon numarası alanına başına sıfır ekleyerek cep telefon numaranızı yazın. Şifreniz varsa yazarak giriş yapın. Şifreniz yoksa *952# yapıp arama tuşuna basın şifreniz gelecektir.
Abonelik ve Hat işlemlerim menüsü üzerine geldiğinizde numara değişikliği sekmesi açılacaktır. Tıklayın
Açılan pencerede hattınızda 20 TL bakiye olması gerektiğiniz belirten ekran açılacaktır. Sağdaki değiştir butonuna tıklayın

Not: Numara seçme ve değiştirme işlemlerinizi Müşteri hizmetleri ve cep merkezleri aracılığı ile de yapabilirsiniz. Değiştirme ve numara seçme işlem ücreti 20 TL olarak faturanıza yansır veya TL bakiyenizden düşülecektir.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar