BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Turkcell Faturalı Hat Başvuru

Turkcell Faturalı Online Başvuru

Bireysel ve kurumsal Turkcell faturalı hat başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük müşteriler kendi adlarına kayıtlı hatlarını abonelik sözleşmesini imzalayarak kimlik ile teslim alabilir. Faturasız hat başvuru işlemi sitemiz üzerinden yapılamaz. Cep merkezleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Başvuru Yapmak için Tıklayın

Yukarıdaki başvuru butonu aracılığı ile Turkcell hızlı faturalı hat başvuru ve iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer başvuru yöntemleri

Turkcell tarafından sunulan diğer ürün ve hizmetler için Sesli Yanıt 532 veya 0 (532) 532 00 00 telefon numarası ya da Turkcell Cep Merkezleri üzerinden veya “turkcell.com.tr” websitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ayrıca şu başvurular yapılabilmektedir;

  • Turkcell Numara taşıma
  • Turkcell Yeni faturalı hat başvurusu
  • Turkcell Faturasızdan faturalıya geçiş

gibi faturalı hat ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Avea, D-Smartcell gibi (Türk Telekom Mobil) faturalı vey faturasız hatlardan Turkcell faturalı hatta geçiş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru aşamaları şu şekilde gerçekleşir;

  1. Başvurunuzdan sonra irtibat telefon numaranıza Müşteri Hizmetleri tarafından dönüş sağlanır.
  2. Gerekli kişisel bilgi teyidinin ardından kampanyalar, paketler ve tarifeler hakkında bilgi sunulur.
  3. Kabul eden abonenin adres bilgisi alınarak sözleşme formu gönderilerek imzalanması ve kimlik fotokopisinin alınması sağlanır.
  4. Evraklar alındıktan sonra aktivasyon için sistemelere işlenerek aktif olması beklenir.
  5. Yeni hat başvuruları 1-2 gün içerisinde gerçekleşirken, başka operatörlerden Numara Taşıma yapan abonelerin Churn süresi 3-4 gün kadar sürebilir.

Not: Yukarıdaki Faturalı, Lifecell, Business, Esnaf, Öğrenci, Standart faturalı hat işlemleriniz için gerekli olan teslimatlarda kargo/kurye maliyetleri ücretsizdir. Aboneden/Müşteriden herhangi bir ücret alınmaz.

Başvuru aşamanızdan sonra tarafınıza dönüş sağlanarak tarifeler, paketler ve kampanyalar ile sözleşme şartları hakkında bilgiler sunularak onayınız olduğu takdirde tercihinize göre hazırlanan paket ve sözleşmeler adresinize yönlendirilecektir. Yeni abonelik başvurularında simkartınızda yine aynı yetkili personel tarafından adresinize teslim edilmektedir.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Burada yorum yok.. bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar