BaşvuruNumara TaşıFaturalıya Geç

Vodafone faturalı hat alma şartları, Vodafone faturalı hat için gerekli belgeler

Vodafone faturalı hat alma şartları ve koşulları

Vodafone faturalı hat almak için 18 yaş üzerindekiler ve 18 yaş altındakiler gerekli belgeleri temin etmek koşuluyla faturalı hat alabilir. Faturalı hat almak için gerekli belgeler tüm GSM operatörlerinde aynı evraklarla yapılır. 18 Yaş altındakilerde ise “muvafakatname” formu ile aşağıda belirtilen evraklarlar faturalı hat alınabilir.

Not: Sitemiz üzerinden başvurularda sadece kimlik fotokopinizle faturalı hat alabilirsiniz.

Şimdi Başvuru Yapın Sizi Arayalım

Vodafone faturalı hat için gerekli belgeler

Abone olacak kişi 18 yaş altı veya üzerinde kimlik belgesi ve alternatiflerden birini vermelidir. Bu alternatifler ise;

 • Ehliyet
 • Pasaport
 • Evlik cüzdanı
 • Kamu kimliği
 • Resmi kimlikler olabilir.

Not: Yukarıdaki belgelerden biri yeterlidir. Aşağıdaki evrakları belgeleri hazırlamanıza gerek yoktur.

Kimlik fotokopisi ile aşağıdaki evraklardan birinin fotokopisinide ibraz etmelidir.

 • Hattı alacak kişi adına kayıtlı olan ve tarihi son 2 ayı geçmemiş (Doğalgaz, Su, Elektrik, Telefon, İnternet veya Digital TV) himetlerine ait fatura.
 • Kredi kartı ekstresi.
 • Kamu kurumlarında çalışıyorsa kimlik belgesi.
 • İkametgah
 • Araç (araba ruhsatı), Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Tır, Minibüs, Otobüs, Traktör ruhsatı olabilir.
 • Çiftçi belgesi

Yukarıdaki evraklar haricinde ise;

Eğer abone 18 yaş altındaysa abonenin velisi (anne-baba) birinin notere gider muvafakatname alması gerekecektir. Muvafakatname ücreti 50-60 TL civarındadır ve en yakın Noterden alınabilir.

Vodafone faturalı hat fiyatı, Vodafone faturalı hat almak için ücret

Hattını Vodafone’a taşıyan aboneler için bir ücret yoktur. Ancak müşteri sıfırdan yeni bir faturalı hat isterse ortalama 70 TL gibi bir ücret ödemek durumundadır. Hat faturalı olduğundan hattı alırken veya başvuru yaparken ücret vermeye gerek yoktur. Toplam tutar aylık eşit taksitlere bölünerek 6 TL gibi 12 ay boyunca faturanıza yansıtılacaktır.

Abone ilk vergilendirmenin olduğu bu ücreti peşin, ilk fatura veya taksitli olarak ödeme seçeneklerinden birini kullanabilir.

Not: Yukarıdaki ücretlendirme yeni numara tahsis işlemlerinde çıkar. Geçiş (Churn) yapan abonelerin hali hazırda bir numara tahsisi bulunduğundan herhangi bir ek ücret faturaya yansıtılmaz. Sadece vergilendirmeler 2 TL’ye yakın bir tutar hat aktif olduğu sürece gelecektir.

Faturalı hat almak isteyen abone yabancı uyrukluysa tarihi uygun bir pasaport gerekecektir. Kara listede olmayan yani Vodafone’a herhangi şekilde borcu olmayan aboneler faturalı hat alabilir veya hatlarını taşıyabilir.

BaşvuruNumara taşıFaturalıya geç


Genel bilgi notu: Sitemiz üzerinden Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Avea, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Pass, Red, Lifecell, Prime, D-smartcell, D-Smart hat, Selfy tarife, paket ve kampanyalarında kısa süreli gecikmeli olarak GSM operatöründen farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bu yazıya yazılan bir yanıt

 • Yazınızda hatalı bir bilgi var. Ülkemizde sadece TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ 15 yaş ve üzeri kişilere muvafakatname formu ile FATURALI ya da HAZIRKART temin etmekte. VODAFONE TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ya da TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. kesinlikle 18 yaş altına hat satmıyor. Bizzat tarafıma iletilmişti bu bilgi. Sadece TURKCELL satıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar