Faturalı.NET hakkında

Faturali.net online olarak Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone, Bimcell, Pttcell ve Teknosacell gibi GSM operatörlerine ait kampanyaları ziyaretçilerin karşılaştırma, inceleme ve bilgi edinme amacıyla kullandıkları platformdur.

Faturali.net adresinden bir başvuru yaptığınızda sizi aynı gün mesai saatleri veya ertesi günün mesai saatleri içerisinde talebiniz doğrultusunda ilgili firmanın yetkili satış noktalarına yönlendiririz. Hizmetleriniz tamamen Operatör tarafından tayin edilmiş yetkili kurum tarafından sağlanır.

Müşteriler alacak oldukları hizmetler için ek komisyon, ücret veya faturaya ilave herhangi bir bedel ödemeden Operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Sitemiz üzerindeki hizmetler ücretsizdir.

Faturali.net web sitesinin ziyaretçileri yorum yapabilir, mesaj veya iletişim formlarını kullanarak bilgi taleplerinde bulunabilir. Aynı mail adresi veya cep telefonu üzerinden geriye bilgi dönüşü sağlanır.

Yorumlar tümüyle kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Yorum bırakan ziyaretçinin yorumlarına editörlerimiz tarafından veya diğer ziyaretçiler tarafından karşılık verilebilir. Her yorum veya mesaj kullanıcının kendisine aittir.

Sitemiz üzerinden başvuru yapan kullanıcıların IP adresleri ile telefon numaraları, ad soyad ve şehir bilgileri ayrı CRM ekranlarımızda tutulmaktadır. Bilgiler 3. bir firma veya kurum ile paylaşılmaz. Müşteri talep etmediği sürece ek hizmet veya ürün satışı yapılmamaktadır.

Sitemizde olan hizmetler;

  1. Taksitli cihaz satışı (faturaya ek cihazlar) ilgili firmaya yönlendirilir.
  2. Yeni faturalı hat başvurusu (ilgili firmaya yönlendirilir.)
  3. Numara taşıma başvurusu (ilgili firmaya yönlendirilir.)
  4. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş başvurusu (ilgili firmaya yönlendirilir.)

Veremediğimiz hizmetler;

Ziyaretçimiz aynı operatör üzerinden tarife değişimi talepte bulunduğunda operatörün Müşteri Hizmetlerine yönlendiririz. Tarife değişim işlemi sitemizden gerçekleştirilemez. Faturasız hat başvurusu veya faturalı hattan faturasız hatta geçiş ile faturasız hatlarda tarife değişimleri yapılmamaktadır.

SMS bilgilendirmeleri (ANATOLIA)

Müşterilerimize SMS bilgilendirmeler veya yeni çıkmış tarifeler, paketler ve kampanyalar hakkında “ANATOLIA” adıyla bilgi mesajları gönderilmektedir.

TÜRK TELEKOM’A GEÇENE 

Call Now Button - Şimdi Arayın