Hattımı taşımak istiyorum

Editör
941 Views

Faturalı veya faturasız hat taşıma

Faturalı hat kullanan bir müşteri hattını ücret ödemeden bir başka operatöre taşıma yapabilir. Yine aynı şekilde faturalı hat başka operatöre hem faturalı hem de faturasız olarak geçiş yapmaya izin vermektedir.

Faturasız hat kullanan aboneler tıpkı faturalı hatlarda olduğu gibi faturalıya veya faturasıza diledikleri gibi geçiş yapabilir.

Not: Web sitemiz üzerinden sadece faturalıya geçiş, yeni faturalı hat ve faturalı numara taşıma işlemleri yapılmaktadır. Faturasıza geçiş veya tarife değişikliği gibi işlemler yapılamaz.

Hattımı taşımak istiyorum ne yapmalıyım?

Hat taşıma işleminizi eğer faturasıza geçiş yapacaksanız müşteri hizmetleri ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başka operatöre geçiş yaparak numara taşıyıp faturasıza fönüştürecekseniz geçiş yapmak istediğiniz operatörün cep merkezine giderek geçiş sözleşmesi ve yeni simkart almalısınız.

Faturalı geçiş veya faturasızdan faturalı hatta geçme

Faturalı numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçişler için sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

Geçiş ve numara taşıma süreçleri

  1. Geçiş süresi ortalama 3 gündür. Hat 3 günde operatörler arasında geçişi tamamlanmış olur. Sözleşme imzalanması daha kısa sürede gerçekleşirse bu süre 24 saate kadar düşebilir. Faturasız ve faturalı hatlar için geçerlidir. Sözleşme imzalama süresi uzadıkça sisteme işleme sürecide uzadığından zaman daha fazla olacaktır.
  2. Numara taşımaların tamamı ücretsidir. Eğer abone numara değiştirerek taşıma talep ediyorsa ücret ödemek durumundadır. Numara değiştirme ücreti 20 TL’dir. Faturasız hatlarda peşin ödenirken faturalı hatlarda faturaya yansır.
  3. Yeni faturalı hat açılış süreleri 24 saattir. Sıfır hat alan abone 70 TL’lik tutar 12 aya bölünerek faturaya ücret yansıtılır.
  4. Simkart ve sözleşmeler abonenin adresine ücretsiz olarak kargo/kurye aracılığı ile gönderilerek imzalanması ve kimlik fotokopisi alınması sağlanır.

SİZE YARDIMCI OLALIM!

*Çok Daha Uygun Fiyata En İyi Tarifeyi Sunabiliriz.

*Formu Doldurun Yardımcı olalım.EN İYİ TARİFE HANGİSİ
TIKLAYIN ÖĞRENİN