Turkcell’den Vodafone Müşteri Hizmetleri nasıl aranır?

Editör
36370 Views

Turkcell‘den Vodafone Müşteri Hizmetlerini arama

Turkcell hattı kullanan Hazır kart müşterileri veya faturalı hat aboneleri Vodafone’dan Vodafone’u arar gibi “542” kısa kod çevirerek arama yapamaz. Bu arama şekli sadece Vodafone abonelerine özel sesli yanıt sitemidir. Turkcell abonesiyseniz Vodafone Müşteri Hizmetlerine erişim sağlamak üzere hattın başına “0” ilavesi koyarak normal şehirler arası numara çevirir gibi 11 hane olarak tuşlamalısınız.

Turkcell’den Vodafone Müşteri Hizmetleri nasıl aranır?

Aşağıdaki şekilde Turkcell hattı kullanan aboneler arama yapmalıdır.

Vodafone iletişim: 0 542 542 00 00

Turkcell’den Vodafone’u arama ücreti ne kadar, Vodafone numarası arama

Vodafone Müşteri hizmetleri numarası özel numaralar kapsamına girmez. Ek ücretli bir tarife uygulaması veya ek ücret ihtiyacı duyulmadan Türkiye içi şehirler arası arama yapar gibi ücretlendirilirsiniz.

Hazır kartınızda veya Turkcell faturalı paketinizde ücretsiz tanımlanmış dakika paketiniz varsa tarifenizdeki dakika sürelerini kullanırsınız. Eğer dakika paketli bir tarifede değilseniz sözleşmenizdeki paketinize göre saniye bazlı görüşmelerde dakika ücreti ödersiniz. Bu ücretlendirmeler ise dakika başına 0.45 krş ile 0.99 krş arasında her tarifeye göre değişim gösterecektir.

Görüşme yapmaya başladığınızda tıpkı 444 veya 0850 ile başlayan numaralarda olduğu gibi 0 542 542 00 00 numarasıda aynı kapsamda değerlendirilir. Bu sadece Turkcell için geçerli olmayıp Vodafone, Avea, Bimcell, Pttcell, Teknosacell olarakta aynı şekilde yararlanmanıza olanak sunar.

Tabi Vodafone abonesi ülke dışındaysa durum değişecektir. Arama yaparken uyarı tonu ile abonenin Türkiye dışında olduğunu anlayabilirsiniz. Görüşmeye devam etmek istediğinizde eğer paketiniz yurt dışı dahil bir paketse sorun yok ama değilse bu sefer yüksek dakika ücretleri üzerinden fiyat ödemek durumunda kalırsınız. Buradaki ücretlendirme ise abonenin bulunduğu ülkelere göre değişik dakika ücretleri üzerinden faturanıza veya hazır dakikalarınıza yansıyacaktır.

Comments (2)

    Selda Dikilitas Kuloğlu Cevapla

    Turkcel kullanıcısıyım Vodofone ‘un avantajlarından yararlanmak istiyorum bana uygun kampanyanız varsa teklifinizi bekliyorum

      Editör Cevapla

      Selda hanım, başvuru formlarımızdan telefon numaranızı bırakırsanız mevcut tarifenizden daha uygun tarifeler sunarak bilgi verebiliriz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİZE YARDIMCI OLALIM!

*Çok Daha Uygun Fiyata En İyi Tarifeyi Sunabiliriz.

*Formu Doldurun Yardımcı olalım.EN İYİ TARİFE HANGİSİ
TIKLAYIN ÖĞRENİN