Vodafone yeni hat tarifeleri

Editör
1435 Views

Vodafone uygun faturalı tarifeler ve Vodafone yeni hat tarifeleri

Vodafone yeni faturalı hat alırken veya Vodafon faturasız hat kullanan aboneler faturalı hatta geçtiklerinde uygun ve ucuz fiyatlı paketlerden faydalanabilir.

Vodafone uygun faturalı tarifeler ve Vodafone yeni hat tarifeleri numara taşımalarda da geçerli paketlerdir. Mevcut Vodofon abonelerinin normal paket fiyatlarına nazaran biraz daha düşük ücretle sunulmaktadır.

Tarifeler ve Paketler

Yukarıdaki bağlantı üzerinden gideceğiniz tarifeler mevcut Vodafone faturalı hat kullanan aboneler için değildir. Bu kampanyaların geçerli olduğu başvurular için geçerli olanlar;

  1. Numara Taşıma (Vodafone Geçiş)
  2. Faturasızdan Faturalıya Geçiş
  3. Yeni Faturalı Hat Başvurusu

Yukarıdaki 3 durum için başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

Vodafone tarifeleri için yeni başvuru ücretleri

Abone eğer yeni numara tahsisi istemediği sürece ek ücret ödemez. Numara taşıma ve faturasızdan geçişler ücretsiz işlemlerdir. Başvuru yapan abone eğer numarasını değiştirmek isterse yeni faturalı hat alır gibi numara tahsis ücreti ödemek durumundadır.

Kampanyalara dahil olunduğunda faturasızdan geçişlerde yeni simkart gönderilmez ancak yeni hat alırken ve numara taşıma yapılırken yeni bir simkar gereksinimi duyulur. Simkart ve abonelik sözleşmeleri abonenin adresine ücretsiz olarak gönderilir.

SİZE YARDIMCI OLALIM!

*Çok Daha Uygun Fiyata En İyi Tarifeyi Sunabiliriz.

*Formu Doldurun Yardımcı olalım.EN İYİ TARİFE HANGİSİ
TIKLAYIN ÖĞRENİN