Yeni hat başvuru

Editör
1176 Views

Yeni hat alma

Türk Telekom (Avea), Vodafone ve Turkcell faturalı yeni hat başvurusunu aşağıdaki başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız hat satışları ve başvuruları internetten alınmamaktadır. Bimcell, Pttcell, D-Smartcell ve diğer faturasız hatlar için ilgili firmaların mağazalarından başvuru yapmalısınız.

Yeni hat başvurusu

Not: Aşağıdaki yeni hat başvuru formu sadece Turkcell, Türk Telekom Mobil (Avea) ve Vodafone faturalı hat için geçerlidir.Hangi belgeleri hazır etmelisiniz?

Başvuru aşamanızdan sonra aranacaksınız ve abonelik için elverişli olup olmadığınız kontrol edilerek sadece kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır. Sözleşmeniz ve yeni simkarınız adresinize teslim edilir.

Yeni hat başvuru ücreti

Faturalı hatlar için başvuru aşamasında veya sözleşme tesliminde ücret ödemenize gerek yoktur. İşlem ücretsizdir. Yeni hattın aktivasyonu ve vergilendirmeleri ise aylık olarak faturanıza taksitli şekilde yansıtılmaktadır.

Yaş sınırı

18 yaşının altındakiler sitemiz üzerinden faturalı hat başvurusu yapsa bile onay verilmeyecektir.

Cayma hakkı

Abone eğer dilerse hattını herhangi bir sebep belirtmeden 14 gün içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu süre içerisindeki tarifeler, paketler ve kampanyalardaki kullanım tutarı fatura edilir.

Not: Yukarıdaki başvuru formu ile;

  1. Yeni hat başvurusu
  2. Faturasızdan faturalıya geçiş
  3. Numara taşıma

Gibi işlemler ayrıca yapılmaktadır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİZE YARDIMCI OLALIM!

*Çok Daha Uygun Fiyata En İyi Tarifeyi Sunabiliriz.

*Formu Doldurun Yardımcı olalım.EN İYİ TARİFE HANGİSİ
TIKLAYIN ÖĞRENİN